Spotkanie egzaminatorów ECDL - 18.02.2017

Spotkanie egzaminatorów ECDL - 18.02.2017 + relacja FOTO - Polskie Towarzystwo Informatyczne oraz Koordynator Regionalny ECDL w Małopolsce Beata Chodacka zaprasza na spotkanie egzaminatorów ECDL. W programie: aplikacja 5.0, materiały - exebook, program Klasa z ECDL,warsztaty z robotyki.


Spotkanie w Katedrze Informatyki AGH ul. Kawiory 21, 30-055 Kraków.
Szczegóły spotkania egzaminatorów - 18.02.2017 godzina 9:30.

•    omówienie aplikacji 5.0,
•    materiały do szkoleń ECDL - http://exebook.edu.pl
•    program Klasa z ECDL - współpraca z klasami z Europy i Polski, nowa podstawa programowa.

Uczestnicy warsztatów otrzymają stosowne zaświadczenia. Spotkanie dla egzaminatorów jest bezpłatne.
W tym roku proponuję po spotkaniu warsztaty z robotyki, przygotowujące do prowadzenia zajęć szczególnie z młodszymi uczniami. Choć jak wszyscy wiemy jest to tylko zasłona, aby samemu dobrze się zabawić ;)
Warsztaty poprowadzi Sylwester Zasoński, trener Mistrzów Kodowania. Liczba miejsc na warsztaty ograniczona do 30 osób, liczy się kolejność zgłoszeń Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.  Dla aktywnych egzaminatorów ECDL, dla członków PTI - warsztaty są bezpłatne, dla pozostałych osób opłata - 85 zł.

Tematyka warszatów: Jak zaimplementować nowoczesne technologie w szkole: Programowanie i robotyka dla najmłodszych z wykorzystaniem maty edukacyjnej Wonder oraz robotów Dash i Dot. Programowanie offline i online z wykorzystaniem markerów i robotów Ozobot. Wykorzystanie otaczającej rzeczywistości do edukacji - Makey Makey. mBot i Makeblock alternatywa dla Lego - budowanie i programowanie robotów z Systemu Makeblock.

Pozdrawiam bardzo serdecznie,

Beata Chodacka
Polskie Towarzystwo Informatyczne
Koordynator Regionalny ECDL w Małopolsce
Tel: 502 390 129

Relacja fotograficzna ze spotkania ;)

znak Q

スーパーコピー時計
スーパーコピーブランド
最高級レプリカ時計
レプリカロレックス
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス
レプリカロレックス時計
ロレックスレプリカ
レプリカロレックス腕時計のレビュー